W ostatnim czasie Gigi Hadid dołączyła do skromnego grona ulubienic Donatelli Versace. Słynna projektantka nie tylko niejednokrotnie podkreślała sympatię do 21-letniej modelki, ale też poprosiła ją o stworzenie najnowszej kampanii dla marki Versus Versace.

Przed obiektywem Hadid stanął jej chłopak Zayn Malik oraz modelka i aktywistka Adwoa Aboah. Udział byłego członka One Direction jest oczywisty nie tylko ze względu na osobistą relację z modelką, lecz na fakt, że jest także współprojektantem najnowszej kolekcji marki.

Sesja zdjęciowa odbyła się w popularnym hotelu Chateau Marmont w Los Angeles, który swą sławę zawdzięcza przede wszystkim głośnym ekscesom gwiazd rocka. Jak zapewnia sama Donatella, charakterystyczny styl zdjęć ma na celu ukazanie „prawdziwej garderoby nowego pokolenia”.

„Nowa kampania Versus Versace ukazuje wszystko to, co jest wspaniałe w Zaynie, Gigi i Adwoa. To młodzi ludzie, którzy doskonale pokazują szczerość, energię i miłość swojego pokolenia.” – czytamy w informacji prasowej.

Nowa kolekcja Versus Versace na sezon wiosna/lato 2017 ma trafić do sprzedaży w przeciągu kilku kolejnych tygodni.