„Listy do M.” i „Planeta Singli” zaliczyły duże sukcesy frekwencyjne w rodzimych kinach. Wszak kto z nas nie lubi wybitnie dobrych polskich komedii romantycznych. Dziś natomiast okazuje się, że w nowym obrazie ich głównego twórcy będziemy mogli zobaczyć Carę Delevingne i Jadena Smitha.

36-letni Mitja Okorn choć jest Słoweńcem z krwi i kości, swoje największe sukcesy odniósł właśnie w Polsce dzięki współpracy z TVN-em. Okorn nie tylko nakręcił dwa wyprodukowane przez ową stację filmy, ale też stoi za serialem „39 i pół” z Tomaszem Karolakiem w roli głównej.

Jego najnowszy projekt, romantyczny dramat „Life In A Year”, opowie nam historię 17-letniego chłopaka, który na wieść o śmiertelnej chorobie swojej dziewczyny zamierza w zaledwie rok przeżyć z nią całe dorosłe życie.

Będzie to tym samym kolejna rola znanej brytyjskiego modelki, która jakiś czas temu postanowiła zakończyć karierę na wybiegu i spróbować swoich sił w roli aktorki. Do tej pory zagrała główną rolę w „Papierowych miastach”, a także zaliczyła gościnny występ w „Legionie samobójców”. Z kolei wszechstronnie utalentowany (aktor, model, raper itd.) syn Willa Smitha, który jest jednocześnie producentem filmu i właścicielem produkującej go wytwórni, w ostatnim czasie był zajęty na planie drugiego sezonu muzycznego serialu „The Get Down”.

Scenarzystami „Life In A Year” zostali Jeffrey Addiss i Will Matthews, a plan zdjęciowy ma się rozpocząć wiosną w kanadyjskim Toronto.