Po udziale w kampaniach takich marek jak Calvin Klein czy Converse, Millie Bobby Brown postanowiła znacząco przedłużyć pięć minuty swojej błyskawicznej sławy. Nastoletnia aktorka, która podbiła nasze serca za sprawą roli Eleven w „Stranger Things” Netflixa, ogłosiła właśnie podpisanie kontraktu z legendarną agencją modelek IMG.

Do tej pory nowojorska International Management Group wylansowała takie topmodelki jak Gisele Bündchen i Milla Jovovich, a aktualnie opiekuje się między innymi zdobywającymi coraz większą popularność siostrami Hadid. Co ciekawe, w zespole jednej z największych agencji modelek na świecie znajdują się także Julianne Moore, Chrissy Teigen oraz Winona Ryder.

Mimo że Bobby Brown ma zaledwie dwanaście lat, do tej pory wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla kilkunastu magazynów, stając się tym samym oczkiem w głowie światowej sławy fotografów i projektantów. Według pojawiających się ostatnio plotek, kolejnym krokiem Millie w świecie mody będzie wzięcie udziału w nadchodzącej kampanii Louis Vuitton.

Przypominamy, że drugi sezon „Stranger Things” ujrzy światło dzienne w październiku tego roku, a jego teaser możecie obejrzeć tutaj.