Paolo Raeli urodził się i dorastał w słonecznej Sycylii, a następnie studiował przez pięć lat sztuki wizualne w Palermo. Dziś 21-letni fotograf mieszka w duńskiej Kopenhadze i niemalże w całości każdy wolny czas poświęca na rozwijanie swojej pasji.

Bohaterami zdjęć Paolo nie są profesjonalni lub też początkujący modele, lecz jego najlepsi przyjaciele. To właśnie oni są głównymi bohaterami niezwykłych fotografii, które przypominają nam o najlepszych chwilach z naszego nastoletniego etapu życia.

Efekty jego pracy wcale nie są wynikiem bujnej kreatywności, lecz szczerej chęci udokumentowania niezapomnianych chwil młodych ludzi. „Pamięć każdego z nas jest ulotna. Dlatego też zamierzam dokumentować młodość zarówno swoją, jak i moich przyjaciół. Myślę, że to właśnie lęk przed zapomnieniem stał się początkiem mojej pasji. Miłość jest czymś naprawdę niezwykłym, dlatego też warto ją zachować na kolejne lata.” – mówi nam Paolo.

„Miłość to celebracja zlotów i upadków. Raz potrafi trwać zaledwie chwilę, innym razem towarzyszy nam przez znaczną część życia. Każdy z nas może jednak przyznać, że jest najwspanialszą rzeczą jaka tylko istnieje.” – dodaje.

Więcej nostalgicznych zdjęć Raeliego znajdziecie na jego Tumblrze i Instagramie.

raeli1 raeli2 raeli3 raeli4 raeli5 raeli6 raeli7 raeli8 raeli9 raeli10 raeli11 raeli12 raeli13 raeli15 raeli16 raeli18 raeli19
raeli20 raeli21 raeli22